Test IQ

Nasz Test IQ składa się z 30 zagadek. Test jest płatny, ponieważ zależy nam, aby testowani podchodzili do niego serio. Jest to najlepiej opracowany test internetowy. Ponieważ zdajesz go zdalnie, nie możemy być pewni, że robisz go samodzielnie. Dlatego otrzymanego wyniku nie możesz traktować jako oficjalnego dokumentu. Jeśli wypełniłeś test uczciwie, to uzyskany wynik powinien dać pogląd na, to jakie posiadasz IQ i czy masz szansę na zdanie np. oficjalnego testu Mensy.

Test trwa 30 minut. Do testu podejdź wypoczęty i zrelaksowany. Test będziesz mógł rozwiązać tylko jeden raz. Nie próbuj oszukiwać, bo oszukujesz jedynie siebie. Gwarantujemy Ci pełną anonimowość. Jeśli nie będziesz zadowolony z wyniku i nie będziesz się chciał nim pochwalić znajomym, to wynik pozostanie anonimowy. Nie próbuj rozwiązywać testu częściej niż jeden raz na rok. Częstsze rozwiązywanie (np. dwa razy pod rząd) da Ci zafałszowany wynik.

Zagadki składają się z pola 3x3, gdzie elementy ułożone są w jakimś logicznym porządku. W prawym dolnym rogu brakuje jednego elementu. Poniżej masz 8 możliwych odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedz jest prawidłowa. 

Po przeprowadzeniu testu będziesz mógł zobaczyć wynik wraz z różnymi statystykami. Sprawdzisz od ilu osób piszących test Twój wynik jest lepszy bądź gorszy. Będziesz też mógł porównać swój wynik z wynikami różnych celebrytów. Jeśli będziesz dumny z wyniku, będziesz mógł się nim pochwalić na Facebooku, ale tylko wtedy, jeśli będziesz chciał. Traktujemy Cię poważnie i nie zamierzamy Cię łapać na tanie chwyty reklamowe. To twój wynik i nic nam do niego.

Jeśli spodoba Ci się nasz serwis i będziesz chciał dostawać różne ciekawe zagadki logiczne, zapraszamy Cię do zostania z nami, ale to Twoja decyzja. W serwisie znajdziesz różne gry i zagadki różnej klasy trudności, które tworzymy, bo to lubimy.

Aby rozwiązać Test IQ musisz utworzyć konto i się zalogować. Aby to zrobić kliknij zakładkę logowanie.

Życzymy powodzenia

MindClub

 

Copyright © MindClub. All rights reserved.